Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SIG Zamość

Finał Kampanii 'Kilometry Dobra" w Zamościu

W minioną sobotę (30.09) w jednej z zamojskich galerii handlowych odbył się finał kampanii "Kilometry Dobra" organizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.
Finał Kampanii 'Kilometry Dobra" w Zamościu

Celem tegorocznej Kampanii było zebranie środków przez PSONI koło w Zamościu na adaptację i remont Stowarzyszenia oraz finansowanie działań prowadzonych na rzecz dzieci i młodzieży.

O szczegółach finału Kampanii "Kilometry Dobra" informowała przewodnicząca Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu, Jadwiga Stromkie.

Jadwiga Stromkie powiedziała również, co udało się zrobić w ostatnim czasie jeśli chodzi o kwestie remontowo - zakupowe.

Podczas finału Kampanii "Kilometry Dobra" można było skorzystać z wielu atrakcji. Powiedziały o nich: Ewelina Król - Korga, oraz Anna Pilczuk, instruktorki, terapeutki z Warsztatów Terapii Zajęciowych przy PSONI Koło w Zamościu.

Przy jednym ze stoisk była możliwość malowania aniołów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu