Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Spotkanie formacyjne krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

W minioną sobotę (30.09) w Krasnobrodzie odbyło się spotkanie inaugurujące powstanie krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".
Spotkanie formacyjne krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17:00 modlitwą różańcową, następnie sprawowana była Msza św. w krasnobrodzkim Sanktuarium, a po niej została wygłoszona konferencja. 

Opiekunem duchowym krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi' został ks. prałat Eugeniusz Derdziuk, kustosz Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie

W dzisiejszym spotkaniu inaugurującym uczestniczyły cały rodziny -  tłumaczył w rozmowie z naszym radiem Maciej Mulawa, lider krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

Jednym z Wojowników Maryi jest Szymon Malinowski z Tomaszowa Lubelskiego.

Często żony namawiają swoich mężów do wstąpienia w szeregi 'Wojowników Maryi". Paula Sikora - Malinowska tłumaczyła, jak udało jej się zachęcić męża do wstąpienia do tej grupy.

Dodajmy, że spotkanie zakończyła wspólna integracja oraz kolacja.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa