Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Spotkanie formacyjne krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

W minioną sobotę (30.09) w Krasnobrodzie odbyło się spotkanie inaugurujące powstanie krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".
Spotkanie formacyjne krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17:00 modlitwą różańcową, następnie sprawowana była Msza św. w krasnobrodzkim Sanktuarium, a po niej została wygłoszona konferencja. 

Opiekunem duchowym krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi' został ks. prałat Eugeniusz Derdziuk, kustosz Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie

W dzisiejszym spotkaniu inaugurującym uczestniczyły cały rodziny -  tłumaczył w rozmowie z naszym radiem Maciej Mulawa, lider krasnobrodzkiej grupy "Wojownicy Maryi".

Jednym z Wojowników Maryi jest Szymon Malinowski z Tomaszowa Lubelskiego.

Często żony namawiają swoich mężów do wstąpienia w szeregi 'Wojowników Maryi". Paula Sikora - Malinowska tłumaczyła, jak udało jej się zachęcić męża do wstąpienia do tej grupy.

Dodajmy, że spotkanie zakończyła wspólna integracja oraz kolacja.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A