Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Rozpoczęły się spotkania formacyjne dla kobiet

W sobotę (07.10) w auli przy kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu, rozpoczęły się zajęcia formacyjne dla kobiet. Cykl spotkań zorganizowany przez Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Akademię Rozwoju Talentów, rozpoczął się w dwóch etapach. Pierwszy - "Drogocenna Perła", jest etapem podstawowym skierowanym do kobiet, które zaczynają swoją formację, natomiast drugi etap - "Najlepsza Towarzyszka", zaczynają panie, które uczestniczyły w poprzedniej edycji.
Rozpoczęły się spotkania formacyjne dla kobiet

Autor: Anna Janczyk

O pierwszym dniu spotkania kobiet uczestniczących w etapie podstawowym, mówi prowadząca zajęcia Magdalena Halak z Akademii Rozwoju Talentów.

Magdalena Halak w rozmowie z naszym radiem powiedziała, że zajęcia formacyjne wpłynęły na jej życie i poczucie własnej wartości.

Ks. Paweł Cisek, diecezjalny duszpasterz kobiet objaśnia cel spotkań dla kobiet.

Zapytaliśmy uczestniczki pierwszego etapu spotkań, co skłoniło je do uczestnictwa w zajęciach formacyjnych.

Spotkania odbywają się w auli przy kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu raz w miesiącu, kolejne odbędzie się 4 listopada.

Fot: Anna Janczyk



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)