Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Zapisy na Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

KS Agros Zamość zaprasza na Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku obchodzić będziemy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji w Zamościu odbędą się biegi: dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Zapisy na Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Biegi dla wszystkich chętnych odbędą się w przed dzień Święta Niepodległości w piątek (10.11) o godz. 11.00 na zamojskim Rynku Wielkim. Biegi dla dzieci i młodzieży zaplanowano na dystansach: 300, 400, 600 i 800 metrów . Natomiast chłopcy z roczników 2005-2006 oraz 2007-2008 będą mieli szansę sprawdzić się na dłuższym odcinku trasy, bo pokonają 1200 metrów. Z kolei biegi dla dorosłych odbędą się na dystansie 1200 metrów. Na to wydarzenie serdecznie zaprasza Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

Konrad Firek dodał, że Biegi Listopadowe będą ostatnim wydarzeniem sportowym, jakie odbędzie się tym roku.

Zwycięzcy na poszczególnych dystansach za miejsca I-III otrzymują medale i nagrody rzeczowe, a szkoły za udział w biegach otrzymają okolicznościowe puchary. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale. Zgłoszenia na bieg przyjmowane są do poniedziałku (06.11) drogą elektroniczną pod adresem email: [email protected] Zgłoszone osoby po 6.11 mogą wystartować w biegu, ale nie otrzymają medali pamiątkowych.

Celami biegów są:
- popularyzacja biegów ulicznych wśród dzieci i młodzieży na terenie Miasta Zamość,
- uczczenie 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości,
- wyłonienie najlepszych zawodników w biegach ulicznych,
- propagowanie biegania, jako najbardziej dostępnej formy spędzania czasu wolnego,
- promowanie rozwoju sportu dla wszystkich i aktywności fizycznej wszystkich środowisk i grup społecznych,
- promowanie i wspieranie inicjatyw służących rozwijaniu aktywności fizycznej osób, starszych, solidarności międzypokoleniowej i aktywizacji społecznej poprzez sport,
- promowanie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu.


Organizatorami wydarzenia są: Klub Sportowy „Agros” Zamość, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Urząd Miasta Zamość, Starostwo Powiatowe w Zamościu, Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

 


KATEGORIE WIEKOWE – Dystanse:
1. Dziewczęta 2015 i młodsze 300m
2. Chłopcy 2015 i młodsi 300m
3. Dziewczęta 2013-2014 400m
4. Chłopcy 2013-2014 400m
5. Dziewczęta 2011-2012 600m
6. Chłopcy 2011-2012 800m
7. Dziewczęta 2009-2010 800m
8. Chłopcy 2009-2010 800m
9. Dziewczęta 2007-2008 800m
10. Chłopcy 2007-2008 1200m
11. Dziewczęta 2005-2006 800m
12. Chłopcy 2005-2006 1200m
13. Kobiety 2004 i starsze 1200m
14. Mężczyźni 2004 i starsi 1200m

 

 

 

 

 

 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Maria Lucyna Darda Treść komentarza: Dziękuję niezwykle sympatycznej Pani redaktor Annie Niderla-Kadach za profesjonalnie stawiane pytania i wyrozumiałość dla wyróżnionych osób, którym trema odbierała głos. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zasłużeni dla Lubyczy Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Super! Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29 Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w Nowosiółkach