Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

2023-10-29 Tarnawatka

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce
2023-10-29 Tarnawatka
fot. Andrzej Rzemieniak

Katolickie Radio Zamość w ramach tzw. Niedzieli Radiowej w niedzielę (29.10) odwiedziło parafię pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce. 

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce była kolejną, którą Katolickie Radio Zamość w niedzielę (29.10.) odwiedziło na szlaku tzw. "Niedziel Radiowych". Transmitowanej Mszy św. przewodniczył proboszcz parafii, ks. Tomasz Demczuk, który podkreślał jak wielką wartością jest Eucharystia w życiu każdego z nas:

Słowo Boże wygłosił ks. Dariusz Babiak - Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie oraz dyrektor Diecezjalnego Spotkania Exodus Młodych, który przypomniał, że każdy człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga:

Ksiądz Babiak w homilii podkreślał również, że każdy z nas powinien kierować się w życiu miłością i dbać o to, by nasze słowa nie raniły innych, tylko były błogosławieństwem:

Serdecznie zapraszamy do zakładki "Niedziela Radiowa" na naszej stronie, gdzie można odsłuchać rozmowy z księdzem proboszczem oraz przedstawicielami parafii, a także do obejrzenia zdjęć z wizyty naszego radia w tym miejscu.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze