Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Biłgoraj. Koncert "Melodia nadziei"

W hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się (30.10) koncert patriotyczno - edukacyjny pt. "Melodia nadziei" - heroizm Polaków pod okupacją niemiecką na przykładzie rodziny Ulmów.
Biłgoraj. Koncert "Melodia nadziei"

Koncert integruje pokolenia – wyjaśniał Robert Grudzień, koordynator wydarzenia:

Zależy nam najbardziej, aby wspólnie budować przyszłość i właściwy obraz historii – tłumaczyła Alicja Węgorzewska, polska śpiewaczka operowa i inicjatorka projektu o rodzinie Ulmów:

Myślą przewodnią tego koncertu jest patriotyzm i miłość do Ojczyzny – zaznaczał Andrzej Szarlip starosta biłgorajski:

W koncercie wystąpili m.in. Alicja Węgorzewska - światowej sławy śpiewaczka i gwiazda telewizyjna, Maciek Miecznikowski, artysta, który prowadzi wspaniałą karierę obejmującą projekty patriotyczne, nagrania, a przede wszystkim mający wspaniały kontakt z każdą grupą wiekową. Wystąplł również Robert Grudzień, pianista, mistrz organów i wielki propagator patriotyzmu - animator kultury.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Edukacji Narodowej pod patronatem honorowym Wicemarszałka Województwa Lubelskiego - Michała Mulawy i Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PodpisTreść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANIData dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28Źródło komentarza: Anna ŁyśAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Pozdrowienia dla Pani EwelinyData dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia PolańskaAutor komentarza: Bogusława z ZamościaTreść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka KościelnegoAutor komentarza: MMTreść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w LeżajskuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Super!Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w NowosiółkachAutor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.