Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Biegi na orientację z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Gmina Zamość, Uczniowski Klub Sportowy „Azymut" Siedliska oraz SP Żdanów, serdecznie zapraszają dzieci i młodzież szkolną do udziału w biegach przełajowych i w biegach na orientację organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Biegi przełajowe odbędą się w czwartek (09.11) w godz. 9.30 -12.30 na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej w Żdanowie.
Biegi na orientację z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W trakcie zawodów uczestnicy będą mogli wziąć udział w prezentacjach i szkoleniach umiejętności żołnierskich w tym z zakresu samoobrony, nawigacji przy pomocy GPS, kompasu i mapy, radionamierzania czy ratownictwa medycznego. Biegi na orientację zostaną zorganizowane w dniu 12 listopada br. na terenach Nadleśnictwa Zwierzyniec koło Krasnobrodu. Więcej informacji o zawodach znajduje się w regulaminie zawodów oraz na stronie internetowej organizatora kliknij 

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków budżetowych Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach zadania: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej pn. „Trenuję jak żołnierze" – organizacja otwartych zawodów w biegach przełajowych, w biegu i marszu na orientację z okazji 105 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zamość. Zapraszamy.
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze