Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 15:49
Reklama

Wspólne śpiewanie dla Niepodległej w Dąbrówce

W Remizie OSP w Dąbrówce (gmina Potok Górny) odbyło się (12.11) wspólne śpiewanie pieśni dla Niepodległej.
Wspólne śpiewanie dla Niepodległej w Dąbrówce

To dla nas wielka radość, że możemy się spotkać i wspólnie śpiewać w hołdzie dla naszej Ojczyzny – podkreślał w rozmowie Stanisław Dyjak, wójt gminy Potok Górny:

Wszyscy przybyli na wydarzenie mieli okazję wspólnie pośpiewać znane pieśni i piosenki patriotyczne, wojskowe, legionowe i żołnierskie. 

Wystąpili m.in. dzieci ze ze szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego z Szyszkowa, Potoka Górnego i Dąbrówki, schola parafialna, koło gospodyń wiejskich, Stowarzyszenie „Przedmieście” z Potoka Górnego, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Szyszków oraz strażacy z OSP Ruda Łacucka i Dąbrówka, a także zespół OHIO Karolina Bzdyra i Krzysztof Demidowski oraz Nikola Ćwikła i Klaudia Matuszak. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Janusz 13.11.2023 17:00
Super chłopaki z dąbrówki

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A