Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Awans do szczebla krajowego Klubowych Mistrzostw Polski U-13 dla zawodniczek UKP Suchowiczteam

Zawodniczki trenera Wojciecha Suchowicza po zwycięstwie nad Akademią Piłkarską Podlasie w Białej Podlaskiej (29.10) zapewniły sobie awans na szczebel krajowy Klubowych Mistrzostw Polski U-13 PZPN. Wraz z KKP Unią Lublin wiosną będą reprezentować województwo lubelskie podczas rozgrywek makroregionalnych.
Awans do szczebla krajowego Klubowych Mistrzostw Polski U-13 dla zawodniczek UKP Suchowiczteam

Równolegle z eliminacjami KMP prowadzona była rywalizacja w rundzie jesiennej Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek LZPN. UKP Suchowiczteam rywalizował z następującymi zespołami: Górnikiem Łęczna 1:2, Unią Lublin 1:3, Kingą Krasnystaw 3:0,Stellą Kraśnik 12:1, LKS Wierzchowiska 2:1 i Podlasiem B.Podlaska 3:0.

Uzyskane wyniki, oprócz awansu pozwoliły na zajęcie przez zawodniczki drugiego miejsca w siedmiozespołowej tabeli w rozgrywkach mistrzowskich, których rywalizacja zostanie wznowiona na wiosnę 2024 r.

W rozgrywkach rundy jesień 2023 zespół UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska występował w składzie: Rozalia Kłos, Karolina Sierkowska, Barbara Żelechowska, Natalia Ćwik, Nikola Bryk 1 gol, Jagoda Mroczek 4 gole, Aleksandra Bondyra 1 gol, Milena Waga 5 goli, Hanna Czyż 4 gole, Emilia Małysz 3 gole, Julia Hałas 1 gol, Małgorzata Dec, Maja Kmieć, Amelia Maciejewska, Milena Kowalczyk, Kaja Tokarska, Olivia Ładnowska. Kierownikiem zespołu jest Piotr Maryńczak.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa