Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Niepodległościowe Międzywojewódzkie Zawody Karate Tradycyjnego 18.11.23

Tomaszowska Akademia Sztuk Walki zaprasza na Niepodległościowe Międzywojewódzkie Zawody Karate Tradycyjnego oraz do wsparcia zbiórki na leczenie Ani Szpindy.
Niepodległościowe Międzywojewódzkie Zawody Karate Tradycyjnego 18.11.23

Już w najbliższą sobotę (18.11.) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim odbędą się Niepodległościowe Międzywojewódzkie Zawody Karate Tradycyjnego połączone ze zbiórką na leczenie Ani Szpindy. Nastolatka od lat zmaga się z poważną wadą serca, przeszła już kilka operacji, ale cały czas wymaga specjalistycznego leczenia.

Do kibicowania w zawodach oraz do wsparcia zbiórki zaprasza organizator wydarzenia:

Przypomnijmy zawody odbędą się już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 na terenie OSiR Tomasovia.

Szczegóły wydarzenia na plakacie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A