Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Podopieczni PSONI Koło w Zamościu zostali obdarowani prezentami podczas spotkania ze św. Mikołajem

Podopieczni PSONI Koło w Zamościu zostali obdarowani prezentami podczas spotkania ze św. Mikołajem

Autor: KRZ

Podopieczni PSONI Koło w Zamościu w poniedziałek (04.12) zostali obdarowani prezentami podczas spotkania ze św. Mikołajem oraz pasterzem naszej diecezji, biskupem Marianem Rojkiem, który podkreślił istotę spotkania i dzielenia się nie tylko dobrem materialnym, ale przede wszystkim potrzebę obecności, troski i miłości wobec drugiego człowieka.

W spotkanie podopiecznych PSONI Koło w Zamościu ze św. Mikołajem włączył się również Caritas diecezji zamojsko-lubaczowskiej o czym informuje jego dyrektor ks. Marcin Jakubiak.

"Pomagać to jest piękne słowo, ale jednocześnie i wartość" dodaje instruktor tyszowieckiego Klubu Seniora - Teresa Rzeszut.

Przewodnicząca PSONI Koło w Zamościu Jadwiga Stromkie wyraża swoją radość z wizyty zaproszonych gości oraz informuje ilu jest podopiecznych i wychowanków placówki.

Krzysztof Rysak - dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego PSONI Koło w Zamościu dziękuje wszystkim zaangażowanym w poniedziałkowe spotkanie i zaznacza, że było ono momentem serdeczności i radości, a wspólnym wyzwaniem jest pomoc najsłabszym.

Spotkanie ze św. Mikołajem było dla całej społeczności PSONI Koło w Zamościu pięknym wydarzeniem, o czym świadczy wielka radość podopiecznych placówki oraz życzliwość wszystkich zgromadzonych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze