Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Powiat tomaszowski zaprasza na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

W czwartek 14 grudnia 2023 na placu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Świąteczny Kiermasz Rękodzieła.
Powiat tomaszowski zaprasza na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Co roczną już tradycją powiatu tomaszowskiego jest organizacja kiermaszu rękodzieła związanego ze świętami Bożego Narodzenia:

W poprzednich latach kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem i nie bez powodu, ręcznie robione bombki, wieńce, krasnale czy lokalne przysmaki przyciągają swoją niepowtarzalnością.

W tym roku przy okazji kiermaszu będzie prowadzona również zbiórka odpadów elektrycznych tzw. elektrośmieci. Pod tomaszowskie starostwo 14 grudnia można przynosić wszelkie stare telefony, ładowarki, sprzęt AGD czy żarówki. Organizatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Tomaszowskiego.

Przypomnijmy, że Świąteczny Kiermasz Rękodzieła odbędzie się 14 grudnia br. w godzinach od 10 do 14:30 na placu przy Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.

Szczegółowe informacje dotyczące kiermaszu jak i zbiórki elektrośmieci znajdziecie Państwo na plakatach.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)