Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Warsztaty bożonarodzeniowe w Jatutowie

Rozpoczynając od dekoracji choinkowych, przez ozdabianie pierniczków po ręcznie robione wieńce. To efekty warsztatów w Jatutowie.
Warsztaty bożonarodzeniowe w Jatutowie

W świetlicy wiejskiej w Jatutowie w sobotnie popołudnie (09.12) zgromadzili się miejscowi mieszkańcy na warsztatach bożonarodzeniowych. Sołtys sołectwa Jatutów, Michał Adamczuk powiedział kto pojawił się na tych warsztatach.

Spotkanie w ramach warsztatów w Jatutowie było okazją do różnorodnych zajęć dla każdego, bez względu na wieku czy umiejętności manualne. Uczestnicy ozdabiali pierniczki, wykonywali wieńce oraz bombki i łańcuchy choinkowe. Panie miały również okazję wziąć udział w warsztatach z wizażystką.

Dla najmłodszych uczestników warsztaty z robienia ozdób choinkowych oraz ozdabiania pierników były miejscem gdzie mogły wyrazić swoją kreatywność, tworząc unikalne ozdoby.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, aby zobaczyć efekty warsztatów oraz do wysłuchania relacji z tego spotkania już w najbliższą sobotę (16.12) w ramach audycji samorządowej Gminy Zamość.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze