Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Konferencja gospodarcza „Park Przemysłowy Lubaczów…”

W Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas – Bandrowskiego w Lubaczowie odbyła się (02.03) konferencja gospodarcza „Park Przemysłowy Lubaczów – Brama na Wschód” zorganizowana przez Urząd Miasta Lubaczów.
Konferencja gospodarcza  „Park Przemysłowy Lubaczów…”

Spotkanie rozpoczęło się pokazem laserów. Konferencja składała się z dwóch sesji oraz wizyty studyjnej w Parku Przemysłowym Lubaczów.

Poseł Anna Schmidt – Rodziewicz w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość zaznaczyła, jaką rolę w zakresie przemysłu odgrywa region Lubaczowa na tle naszego kraju.

POSŁUCHAJ

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego podkreślił, że Lubaczów jest miejscem, które posiada potencjał inwestycyjny.

 

POSŁUCHAJ

Jacek Piechota, Prezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej przypomniał o działaniach, które zostały podjęte w roku 2015 porównując ówczesne działania z obecnymi.

POSŁUCHAJ

Krzysztof Szpyt, Burmistrz Miasta Lubaczów wyjaśnił, dlaczego konferencja nosiła nazwę „Brama na Wschód”.

POSŁUCHAJ

Moderatorem spotkania była Krystyna Olesińska, kierownik Wydziału PR w Departamencie Informacji i Komunikacji Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
 

Park Przemysłowy Lubaczów to obszar inwestycyjny typu „greenfield” położony w północno – wschodniej części miasta przy ul. Technicznej. Teren to około 24 ha uzbrojonych w niezbędną infrastrukturę z przeznaczeniem pod przemysł oraz usługi.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa