Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Nowoczesny budynek z salą mat do treningów sztuk walki powstał na terenie zamojskiego OSiR

Sala mat, zaplecze sanitarno-szatniowe, sauna, a w przyszłość sklep sportowy. Nowoczesny obiekt sportowy powstał na terenie zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu, gdzie kiedyś mieścił się budynek służący piłkarzom Hetmana.
Nowoczesny budynek z salą mat do  treningów sztuk walki powstał na terenie zamojskiego OSiR

W budynku będą odbywać się treningi sztuk walki. By zapewnić bezpieczeństwo podczas treningów podłogę oraz ściany sali wyścielają kolorowe maty. W piątek (19.01) miało miejsce oficjalne otwarcie budynku przy udziale zaproszonych gości.

Inicjatorami powstania sali mat, gdzie odbywają się treningi sztuk walki był UKJ „ LEGION" Zamość. To właśnie z inicjatywy Bartłomieja Wacha, wiceprezesa i trenera klubu udało się spełnić marzenia zawodników, którzy będą mogli szkolić swoje umiejętności techniczne z judo. Cel tego projektu został zrealizowany dzięki współpracy społeczności klubu z władzami Miasta Zamość.   

Budynek, gdzie znajduje się duża sala mat wyposażony jest w sprzęt sportowy, który zapewni trenerom i zawodnikom bezpieczne treningi. 

Dzięki trenowaniu sztuk walki zawodnicy nabierają pewności siebie, kształcą odwagę i waleczność. Mateusz Ferens dodał, że w budynku odbywają się zajęcia UKJ „ LEGION" Zamość oraz Stronghold BJJ Zamość. 

Warto zaznaczyć, że na terenie zamojskiego OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8 znajdują się trzy sale wyposażone w maty, gdzie swoje umiejętności mogą doskonalić: zapaśnicy, judocy, sumocy i karatecy. Dodatkowo jedna z sal wyposażona jest w ring, gdzie sporty walki pod okiem trenera Przemysława Maziarczuka mogą uprawiać bokserzy. 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze