Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Nabór do Stronghold BJJ Zamość. Bezpłatne zajęcia!

Stronghold BJJ Zamość zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu i kick-boxingu.
Nabór do Stronghold BJJ Zamość. Bezpłatne zajęcia!

Chwyty, dźwignie, dosiady, przejścia, przetoczenia i kontrola nad przeciwnikiem – takie elementy charakteryzują brazylijskie jiu-jitsu. Ten rodzaj sztuki walki można trenować w klubie sportowym Stronghold BJJ Zamość, a treningi odbywają się na nowej sali sztuk walki OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 (dawny budynek Hetmana). Do końca miesiąca treningi odbywają się bezpłatnie. Ci, którzy chcieliby zapoznać się z techniką brazylijskiego jiu-jitsu mogą dołączyć do sekcji. Na czym polegają zajęcia?

Kick-boxing to sport łączący kopnięcia z różnymi technikami boksu. Tego rodzaju zajęcia odbywają się na sali mat obok hali tenisowej OSiR.

Do końca lutego zajęcia z kick-boxingu odbywają się bezpłatnie. Patryk Kuźma zdradził na czym polegają treningi i zachęca wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił na macie.

Przy użyciu jakiego sprzętu odbywają się treningi?

Najbliższy trening z kick-boxingu zorganizowany będzie w czwartek (25.01) oraz wtorek  (30.01) w godz. 18.30-19.30 na sali mat obok siłowni OSiR. Natomiast sobotni  (27.01) trening zorganizowany zostanie w godz. 12.30-13.30, ale na nowej sali sztuk walki przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. 

Ci, którzy są zainteresowani ostatnim bezpłatnymi zajęciami z brazylijskiego jiu-jitsu mogą przyjść w czwartek (25.01) oraz wtorek  (30.01) w godz. 20.00-21.30 na nową salę sztuk walki. 

Wszystkie osoby zainteresowane trenowaniem w klubie Stronghold BJJ Zamość zapraszamy na zajęcia. W treningach mogą uczestniczyć wszyscy chętni: dzieci, młodzież i dorośli. Wystarczą jedynie dobre chęć, a szczegóły na temat zajęć dostępne są na poniższych plakatach.

Więcej o naborze do sekcji będzie można usłyszeć w najbliższy poniedziałek (29.01) w audycji Rozmowa dnia o godz. 8.40 i 15.40. Serdecznie zapraszamy. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze