Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:34
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Przekroczyli prędkość

Ze bilansu Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wynika, że minionego weekendu od piątku do niedzieli (03-05.03) w naszym województwie doszło do 4 wypadków i 92 kolizji drogowych, w wyniku których 4 osoby zostały ranne. Podczas policyjnych kontroli zatrzymano również 93 kierowców, którzy podróżowali pod wpływem alkoholu.
Przekroczyli prędkość

W powicie biłgorajskim w m. Lipowiec Stary wczoraj (05.03) do kontroli drogowej zatrzymano kierowcę, który miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowcą okazał się mieszkaniec gm. Księżpol, który nie posiadał także uprawnień do kierowania.
O szczegółach informuje st. sierż Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

POSŁUCHAJ

Na terenie powiatu biłgorajskiego zatrzymano także dwóch kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość.
Jednym z nich okazał się nietrzeźwy mężczyzna z Tarnogrodu, który został zatrzymany w sobotę (04.03) i miał na liczniku 77 km/h.
POSŁUCHAJ

Drugim kierowcą, który został zatrzymany wczoraj (05.03) we Frampolu okazał się mężczyzna, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 63 km/h.
POSŁUCHAJ

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności na drogach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A