Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Zapaśnicy spędzają ferie na sportowo

Treningi zapaśnicze, gry, liczne zabawy oraz inne atrakcje odbywają się w pierwszym tygodniu zimowych ferii (29.01-02.02) na salach zapaśniczych w Łaszczowie i Tyszowcach.
Zapaśnicy spędzają ferie na sportowo

Źródło: Fot. MKS „Pogoń” Tyszowce

Treningi zapaśnicze, gry, liczne zabawy oraz inne atrakcje odbywają się w pierwszym tygodniu zimowych ferii (29.01-02.02) na salach zapaśniczych w Łaszczowie i Tyszowcach. Tego typu zajęcia organizuje Daniel Chwastek, założyciel i trener Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Tyszowce i Zapaśniczego Klubu Sportowego „Lwy" Łaszczów. Poniedziałkowe zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a do licznego grona zawodników dołączyli także feriowicze z Ulhówka.

W jaki sposób feriowicze spędzili wtorkowe zajęcia?

W środę dzieci i młodzież czas wolny spędziły na trampolinach oraz na zamojskiej krytej pływalni, gdzie mogły skorzystać z atrakcji wodnych: basenu, zjeżdżalni czy jacuzzi.

W czwartek i piątek dzieci wezmą udział w II „Turnieju Ninja Tyszowce”, podczas którego będą miały szansę zaprezentować swoje dotychczasowe umiejętności zdobyte na macie. Zapaśnicy będą mieli także możliwość zdobywania cennych doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Celem tego turnieju jest promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży i zachęta do uprawiania sportów walki. Uczestnikami zajęć są obecni zawodnicy klubów oraz dzieci, dla których zapasy są nowością. Na wspólnych treningach starsi zawodnicy przekazują zdobytą wiedzę i doświadczenie młodszym kolegom i koleżankom.

Wszyscy chętni, niezależnie od wieku, którzy chcą trenować zapasy mile widziani są na treningach. MKS „Pogoń” Tyszowce i ZKS "Lwy" Łaszczów prowadzi nabór przez cały rok. Na jakich zasadach odbywa się rekrutacja na klubowe zajęcia?

Nabór do klubu prowadzi Daniel Chwastek pod numerem telefonu: 606 375 234. Aby przekonać się, na czym polegają zapaśnicze treningi warto zajęciom przyjrzeć się z bliska. Należy zaznaczyć, że wychowankiem Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Tyszowce jest Adam Gardzioła, którego nazwisko słynne jest w całej Polsce. Obecnie zawodnik reprezentuje barwy AZS AWF Warszawa.

Więcej o klubach KLIKNIJ

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze