Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama LESZEK JÓŹWIAK PSYCHOPOMOC

Zagłosuj na młodych warcabistów

Ruszyła druga edycja programu „Decydujesz, Pomagamy” w którym TESCO wraz z Fundacją Tesco Dzieciom wspiera inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności.
Zagłosuj na młodych warcabistów

Autor: archiwum Stowarzyszenia "Pomóżmy Razem""

Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem” ze Starego Dzikowa ponownie włącza się w akcję, chcąc pomóc dzieciom, których pasją jest gra w warcaby. Tytuł projektu to: Dzieci Śladami  TESCO – kształtujemy swoje umiejętności.

W dobie gier komputerowych i wirtualnego świata dzieci fascynuje pozornie prosta a zarazem rozwijająca umysł dziecka gra warcabowa. Pozyskane środki finansowe pozwolą na opłacenie wyjazdów i pobytu na turniejach poza terenem gminy Stary Dzików i Powiatu Lubaczowskiego. Projekt ma na celu nawiązanie nowych relacji  pomiędzy rówieśnikami z terenów wiejskich w stosunku do dużych miejscowości, nabycie umiejętności pracy w grupie oraz pewności siebie. Organizacja wyjazdów to nie tylko forma spędzania czasu to również organizacja zajęć edukacyjnych gdzie dzieci maja możliwość rozwijania i promowania swoich uzdolnień i pasji. Ważne jest, abyśmy my – rodzice, opiekunowie – pomogli naszym dzieciom wyznaczyć w życiu cel. Pomogli nakierować na dobrą drogę, pokazali że warto mieć w życiu cel i zainteresowania. – wyjaśniła pani Anna, prezes Stowarzyszeni Pomóżmy Razem ze Starego Dzikowa.

Na projekt można głosować w okresie od 8 marca do 4 kwietnia 2017 r. w sklepach Tesco w Lubaczowie i w Jarosławiu. Do oddania głosu na projekt realizowany przez Stowarzyszenia „Pomóżmy razem” zachęca również Ewa Nieckarz członek Zarządu Podkarpackiego Okręgowego Związku Warcabowego i zarazem członek Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem”, gdyż jak mówi motto stowarzyszenia – „Dobro raz dane powraca”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)