Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Jak wspieramy w Techno-Service S.A. TS PCB proces produkcji obwodów drukowanych?

Jak wspieramy w Techno-Service S.A. TS PCB proces produkcji obwodów drukowanych?

Źródło: materiał partnera

Nowoczesne maszyny i metody produkcyjne, doświadczenie i doradztwo na każdym etapie to tylko niektóre czynniki, które mają wpływ na tworzenie obwodów drukowanych wysokiej jakości. W Techno-Service S.A. TS PCB doskonale rozumiemy specyfikę projektów i potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom. Nasz proces produkcji opiera się nie tylko na nowoczesnym parku maszynowym – ogromny wkład w nasz sukces ma zaangażowany zespół specjalistów, który kompleksowo wspiera klientów.

Indywidualne wsparcie

Fundamentem naszych działań jest zespół inżynierów-specjalistów, dzięki któremu weryfikujemy projekty między innymi poprzez wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości. Wspieramy klientów na każdym etapie produkcji i dokładamy wszelkich starań, aby finalny produkt był zgodny z założeniami projektowymi. 

Nowoczesny park maszynowy

Właściwy proces produkcji wymaga zaawansowanego sprzętu. W Techno-Service S.A. TS PCB inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam efektywną realizację każdego etapu wytwarzania obwodów drukowanych. Nasz park maszynowy to ponad 200 urządzeń. Wśród nich warto wymienić 14 wiertarek i 4 frezarki, 2 linie galwaniczne oraz 5 testerów elektrycznych, w tym 3 nowoczesne urządzenia A5 Neo (testery typu flying probe).

Kontrola jakości na każdym kroku

Jakość to nasz priorytet. Dlatego proces produkcji obwodów drukowanych podlega rygorystycznej kontroli na każdym etapie. Testy optyczne AOI oraz testy elektryczne pozwalają zweryfikować, czy miedziana mozaika nie ma defektów i czy wszystkie otwory w płytce zostały prawidłowo odwzorowane. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom produkty o doskonałej jakości, które spełnią swoją funkcję w urządzeniu elektronicznym, do którego są przeznaczone. 

Bezpieczeństwo i świadomość ekologiczna 

W Techno-Service S.A. TS PCB zależy nam nie tylko na jakości, ale także na bezpieczeństwie. Produkujemy obwody drukowane zgodnie z normami branżowymi, dbając o zgodność z wymogami dotyczącymi substancji niebezpiecznych, takimi jak RoHS, ELV czy WEEE. 

Równocześnie jako firma działająca w branży elektronicznej, rozumiemy naszą rolę w trosce o środowisko. Wdrażamy rozwiązania mające na celu minimalizację negatywnego wpływu na otoczenie. Optymalizujemy zużycie materiałów, kontrolujemy generowanie odpadów i stosujemy technologie przyjazne dla środowiska.

Terminowa dostawa

W Techno-Service S.A. TS PCB zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest przestrzeganie wcześniej ustalonych terminów. Pracujemy nad tym, aby projekty zostały zrealizowane zgodnie z planem. Oferujemy naszym klientom zarówno standardowe czasy realizacji, jak i przyspieszone - od 24 godzin do 9-10 dni roboczych, przy czym 9-10 dni to standardowy termin, który nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. 

W Techno-Service S.A. TS PCB produkcja obwodów drukowanych to nie tylko proces fabryczny – to kompleksowe podejście, które obejmuje wsparcie od przedłożenia projektu aż po dostawę gotowego produktu. Jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom klientów, zapewniając nie tylko płytki PCB najwyższej jakości, ale także partnerską współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie.

 

 

- Materiał nadesłany -

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze