Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 18 października 2025 07:44
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych

Celem organizacji imprezy była popularyzacja gier świetlicowych
Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych

Autor: Łukasz Kot

Mistrzostwa Gminy Zamość w Warcabach 100-polowych pod patronatem Wójta Gminy Zamość odbyły się (03.02.2021 r.) w Centrum Geoturystycznym w Lipsku Polesiu. Mówi Krzysztof Czerwieniec podinspektor ds. sportu i turystyki Wydziału Społecznego i Promocji Gminy Zamość.

Celem organizacji mistrzostw była popularyzacja gier świetlicowych i aktywnego spędzania czasu wolnego wśród mieszkańców Gminy Zamość oraz wyłonienie najlepszych zawodników. Z jednym z nich rozmawiał Łukasz Kot.

Co należało do zadań sędziego zawodów?

Dodajmy że w mistrzostwach uczestniczyło ponad 30 zawodników i zawodniczek z terenu Gminy Zamość. Organizatorem wydarzenia był Wydział Społeczny i Promocji Gminy Zamość. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund. Zawodnicy za zajęcia miejsc I-III otrzymali pamiątkowe medale, a wszyscy pozostali okolicznościowe dyplomy. Kolejne zawody odbędą się 8 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem, gdzie do rywalizacji o medale Mistrzostw Gminy przystąpią najlepsi szachiści.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Monika 08.02.2024 21:04
Gratulujemy organizacji zawodów. Stowarzyszenie Gier Umysłowych "Czarni" przy MGOK w Oleszycach zaprasza na 17 lutego na zawody do Oleszyc 🙂

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek PodkościelnyAutor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani Roztocza