Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Trwa rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu

W Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu, prowadzonej przez Diecezję Zamojsko-Lubaczowską rozpoczął się nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025.
Trwa rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu

 Ofertę szkoły przybliża dyrektor, ks. Mariusz Skakuj.

Co jeszcze charakteryzuje szkołę katolicką i dlaczego właśnie ją warto wybrać dla swojego dziecka?

Warto podkreślić, że nauka w Katolickiej Szkole Podstawowej jest bezpłatna i nie jest szkołą obwodową, więc mogą się w niej uczyć dzieci spoza Zamościa. 

Rodzice przyszłych pierwszaków wraz ze swoimi dziećmi w sobotę (24.02) będą mogli z bliska zobaczyć jak na co dzień funkcjonuje szkoła. Ks. Mariusz Skakuj zaprasza na dzień otwarty szkoły. 

Wszystkich zainteresowanych rodziców przyszłych pierwszaków zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty edukacyjno-wychowawczej Katolickiej Szkoły Podstawowej im, św. o. Pio w Zamościu. Niezbędne informacje można uzyskać poprzez stronę internetową www.pio.edu.pl, telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły, która mieści się przy ul. Sikorskiego 11.

Więcej na temat funkcjonowania szkoły mówił w "Rozmowie dnia" jej dyrektor, ks. Mariusz Skakuj. Rozmowy można odsłuchać TUTAJ


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze