Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

Z bilansu Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wynika, że minionej doby (07.03) w naszym województwie doszło do 4 wypadków i 57 kolizji drogowych, w wyniku których 5 osób zostało rannych. Ponadto zatrzymano 20 nietrzeźwych kierowców. W powiatach: zamojskim, biłgorajskim i hrubieszowskim i tomaszowskim miniona doba minęła spokojnie.
Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

Na terenie Polski wczoraj (07.03) prowadzona była ogólnopolska akcja pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”.

Policjanci z Krasnegostawu ujawnili:
- 27 wykroczeń popełnionych przez pieszych.
- 20 przewinień w rejonie przejść dla pieszych popełnionych przez kierowców.

O wynikach akcji informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, podkom. Piotr Wasilewski.

POSŁUCHAJ

Przechodzenie w miejscach niedozwolonych oraz poruszanie się nieprawidłową stroną drogi, to wciąż główne przyczyny wypadków z udziałem pieszych. Apelujemy o rozsądek i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A