Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

Starosta Zamojski wręczył najlepszym sportowcom listy gratulacyjne i nagrody

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu we wtorek (19.03) odbyło się wręczenie nagród Starosty Zamojskiego Stanisława Grześko, dla sportowców z terenu powiatu zamojskiego.
Starosta Zamojski wręczył najlepszym sportowcom listy gratulacyjne i nagrody

Podczas uroczystego spotkania docenieni zostali: zawodnicy, trenerzy i prezesi klubów, którzy w 2023 roku osiągnęli wybitne wyniki sportowe. Listy gratulacyjne oraz nagrody dla najlepszych zawodników i trenerów wręczył Starosta Zamojski Stanisław Grześko.

Starostwo Powiatowe w Zamościu docenia wkład i zaangażowanie zawodników, przyznając stypendia sportowe i naukowe. Podczas wtorkowej uroczystości sportowcom przyznano jednorazowe wsparcie finansowe.

Nagrodami Starosty Zamojskiego docenieni zostali reprezentanci UKS Azymut Siedliska, którzy uzyskali wspaniałe wyniki sportowe w biegach na orientację. W licznym składzie na uroczystość zaproszeni zostali także zawodnicy KS Agros Zamość. Prezes klubu Konrad Firek zaznaczył, że tego typu spotkania są powodem do radości. 

Konrad Firek zaznaczył, że uprawianie sportu wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, dlatego ważne jest docenienie wkładu i wysiłku zawodników. Nagrody dla sportowców są nie tylko powodem do radości, ale również motywacją do bycia jeszcze lepszym.

Podczas spotkania doceniono również zaangażowanie sportowe zawodników trenujących sumo, którzy podczas zawodów reprezentują Uczniowski Klub Sportowy CSW „Lider” Zamość oraz Uczniowski Klub Sportowy ,,Terminator’’ Wysokie. Prezes tych klubów podkreślił, że 2023 rok był bardzo udany, szczególnie dla zawodniczek.

W sali konferencyjnej zagościli również sportowcy z Zamojskiego Klubu Karate „Kyokushin”. W klubie trenują: Krystian, Kamil i Kacper Jakubczakowie, którzy są braćmi.

Zdaniem trenera karate, uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportu wpływa pozytywnie na rozwój psychoruchowy młodego człowieka.

Zawodnicy z Zamościa i terenu powiatu zamojskiego mają na swoich kontach liczne osiągnięcia sportowe. Wszystkim wyróżnionym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo powodzenia w zbliżających się zawodach.


 

Sport kształtuje charakter, zachowanie, współpracę młodych osób...” – podkreślił Starosta Zamojski Stanisław Grześko.

KS Agros Zamość szkoli zawodników z Zamościa oraz mieszkańców okolicznych miejscowości.

Docenieni zawodnicy z Zamojskiego Klubu Karate „Kyokushin” trenują: w Płoskiem, Łabuńkach, Kalinowicach i Zamościu.

Swoimi sportowymi sukcesami pochwalili się reprezentanci Zamojskiego Klubu Karate „Kyokushin”.

Sumocy rozwijają swoje sportowe pasje w Uczniowskim Klubie Sportowym CSW „Lider” Zamość oraz Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Terminator’’ Wysokie. Treningi w tych klubach odbywają się w Zamościu.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji