Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Działania "Prędkość" na drogach powiatu zamojskiego

Przed nami Święta Wielkanocne i jak co roku kierowcy mogą spodziewać się policyjnych kontroli drogowych. Tegoroczne policyjne działania, ukierunkowane na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, prowadzone są w dn. 29.03-01.04, a więc potrwają od piątku do poniedziałku na terenie całej Polski.
Działania "Prędkość" na drogach powiatu zamojskiego

Źródło: Fot. KMP Zamość

W piątek (29.03) od wczesnych godzin porannych mundurowi z wydziału Ruchu Drogowego prowadzą działania pod nazwą "Prędkość". Pomiary szybkości jazdy, z jaką poruszają się użytkownicy dróg, prowadzone są za pomocą specjalnych urządzeń. O piątkowej akcji informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło.

Poza pomiarem prędkości, policjanci sprawdzą również, czy kierowcy stosują się do zasad bezpieczeństwa, jakie obowiązują w ruchu drogowym.

Za niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego kierowcy poniosą konsekwencje karne.

Warto dodać, że od początku roku na terenie powiatu zamojskiego, kierowcy którzy przekroczyli dozwoloną prędkość, doprowadzili do siedmiu wypadków.

Warto pamiętać, że mniejsza prędkość pozwala zapobiec nagłym, niespodziewanym sytuacjom na drodze.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji