Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Inwestycje drogowe w Gminie Krynice

Pieniądze z "Polskiego Ładu" powinny wystarczyć na pokrycie 98 procent kosztów, ale czy tak się stanie, okaże się po rozstrzygnięciu przetargu.
Inwestycje drogowe w Gminie Krynice

Źródło: https://www.facebook.com/photo?fbid=742158221418594&set=a.411050051196081

Gmina Krynice pozyskała dofinansowanie w wysokości 89 tys zł z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, na budowę drogi o odcinku 280 mb. Prace dotyczą drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zwiartów.

Droga ma służyć także rolnikom, zaznacza wójt gminy Krynice, Jacek Wiśniewski.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, zgodnie z zapowiedziami, prace powinny się zakończyć przed połową kwietnia. Również dwie drogi w Dzierążni zostaną przebudowane dzięki wsparciu z części Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład", przeznaczonej dla terenów po byłych PGR-ach.

Jak dodaje wójt gminy, trwają również prace projektowe dotyczące kolejnych dróg.

Pieniądze z "Polskiego Ładu" powinny wystarczyć na pokrycie 98 procent kosztów, ale czy tak się stanie, okaże się po rozstrzygnięciu przetargu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji