Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Inauguracja wiosennych „Czwartków lekkoatletycznych”

Ze względu na remont zamojskiego stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji kolejna wiosenna edycja „Czwartków lekkoatletycznych” zorganizowana została w środę (08.05) na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego przy ul. Jana Zamojskiego 4 w Zamościu.
Inauguracja wiosennych „Czwartków lekkoatletycznych”

Inauguracyjna wiosenna edycja „Czwartków lekkoatletycznych” była kontynuacją poprzednich zawodów. Uczestnicy wydarzenia, chętnie rywalizowali w konkurencjach technicznych oraz biegowych.

Uczniowie jakich szkół wzięli udział w „Czwartkach lekkoatletycznych”?

Dlaczego jeden z uczestników zdecydował się wystartować w „Czwartkach lekkoatletycznych”?

W rywalizacjach sportowych udział wzięły także uczennice Szkoły Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu.

Dlaczego zawodniczki zdecydowały się wystartować w konkurencjach sportowych?

Jakie konkurencje wzbudziły u dziewcząt największe zainteresowanie?

Dziewczęta zachęcają wszystkich kolegów i koleżanki do brania udziału w tego typu zawodach.

Uczennice Szkoły Podstawowej Nr 10 w Zamościu dodały, że czas wolny lubią spędzać aktywnie.

Konrad Firek dodał, że kolejne zmagania sportowe odbędą się (17.05) także na trenach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu.

Kolejny „Czwartek lekkoatletyczny” zaplanowano na piątek (17.05) na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 4 m. Stefana Batorego w Zamościu.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa