Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Mateusz Ferens

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu
Mateusz Ferens

Źródło: Fot. OSiR Zamość

W dn. 28-31.08, czyli od środy do soboty przez malownicze tereny naszego regionu poprowadzi jubileuszowa XXXV edycja Czteroetapowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny. Bieg jest szczególnym wydarzeniem sportowo – historycznym, ponieważ przypomina o „Dzieciach Zamojszczyzny", ofiarach wojny. Podczas sierpniowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, szczególnymi bohaterami będą zawodnicy, którzy poprzez udział w wydarzeniu upamiętnią te osoby. W sportowym wydarzeniu wezmą udział: biegacze, rolkarze, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach tzw. handbike'ach oraz osoby niedowidzące i niewidome. W biegu można wystartować w jednym dowolnym etapie, kilku lub na wszystkich odcinkach tras. 

W audcji „Rozmowa dnia” dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Mateusz Ferens poinformuje przez jakie miejscowości poprowadzą poszczególne etapy wydarzenia. W trakcie trwania IV etapu Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny na sobotę (31.08) zaplanowano także wydarzenia towarzyszące m.in. biegi dla dzieci i młodzieży. Z rozmowy dowiemy się jaką trasą i na jakich dystansach pobiegnie młodsza grupa biegaczy.

Wszystkie informacje dotyczące biegu i wydarzeń towarzyszących są udostępniane na stronie internetowej: KLIKNIJ oraz na fanpage’u facebook’owym OSiR Zamość.
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa