Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Pierwszy trening Slow Joggingu w Zamościu

Stowarzyszenie Slow Joggingu Polska zaprasza na wspólny trening, który odbędzie w niedzielę o godz. 11:00 w Parku Miejskim w Zamościu.
Pierwszy trening Slow Joggingu w Zamościu

Już w najbliższą niedzielę (26.05) w Zamościu odbędzie się pierwszy oficjalny trening Slow Joggingu, który zostanie przeprowadzony przez certyfikowanych trenerów. Slow jogging to metoda biegania opracowana w Japonii i jak zaznacza Aneta Mojduszka, certyfikowany trener slow joggingu oraz lider regionalny w Polsce jest popularna od 10 lat.

Bieg w tempie ‘slow’ nie obciąża stawów i nie jest szkodliwy dla biegacza. Jak przebiega trening slow joggingu?

Jest to jedna z najprostszych aktywności sportowych, którą może wykonywać każdy niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Stowarzyszenie Slow Joggingu Polska zaprasza na wspólny trening, który odbędzie w niedzielę o godz. 11:00 w Parku Miejskim w Zamościu.

Czas trwania wydarzania do 1,5 h. Zapisów na zajęcia można dokonywać pod nr tel. 790 58 33 23 lub przez stronę fb Slow Jogging Lublin do 23 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu. Liczba uczestników jest ograniczona.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM