Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Akademia Zamojska zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego

Akademia Zamojska już po raz kolejny zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego.
Akademia Zamojska zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego

 Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się w 2017 r., a jego pomysłodawcą był Ryszard Klimaszewski, wykładowca Akademii Zamojskiej.

Wydarzenie rozpocznie się na Rynku Wielkim w niedzielę (26.05) o godz. 14:00. W programie zaplanowano m.in. pokaz sprzętu i wyposażenia Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej i nie tylko.

Swój sprzęt zaprezentuje również Służba Celno-Skarbowa.

Dzień Bezpieczeństwa Narodowego to również okazja to zapoznania się z oferta studiów w Akademii Zamojskiej. Wydarzenie adresowane jest dla każdego, bez względu na wiek, a odbywać się będzie w godzinach 14:00-17:00.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM