Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Hrubieszowie

Regularnie, w każdy ostatni piątek miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie sprawowana jest Msza święta z modlitwą o uzdrowienie na duszy i na ciele.
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Hrubieszowie

Za każdym razem wierni wypraszają łaskę uzdrowienia za wstawiennictwem jakiegoś świętego. Tym razem, już w piątek (31.05) będą zanosić modlitwy za przyczyną św. Rity. Kustosz sanktuarium, o. Juliusz Chłanda zaprasza do udziału i przybliża jak będzie przebiegać to modlitewne spotkanie.

Wierni mogą na karteczkach zapisać intencje do modlitwy wstawienniczej lub przesłać je wcześniej mailowo na adres: [email protected]

Przypomnijmy, Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w piątek (31.05) o godz. 15.00 w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM