Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Tour de Pologne Women. Tu rodzą się emocje

Obserwujemy świat i wiedzieliśmy, że musimy stworzyć wyścig kobiet. Ta odmiana kolarstwa rozwija się w niezwykłym tempie i chcemy być tego częścią – mówi Czesław Lang o Tour de Pologne Women, który w tym roku będzie miał trzy etapy i potrwa od 28 do 30 czerwca.
Tour de Pologne Women. Tu rodzą się emocje

– Kolarstwo kobiet rozwija się w niezwykłym tempie, wyścigi są widowiskowe, a panie potrafią walczyć w fantastyczny sposób. Nie dziwię się, że powstaje coraz więcej imprez w tej odmianie naszego ukochanego sportu. W Polsce też będziemy gotowi – zapowiada Czesław Lang, który z firmą Lang Team jest już gotowy na wyścig.

Znamy już wszystkie szczegóły. Impreza potrwa od 28 do 30 czerwca i odbędzie się w województwie lubelskim. Baza całego wydarzenia będzie w hotelu Arche w Nałęczowie. Pierwszego dnia panie będą rywalizowały w jeździe indywidualnej na czas w Lublinie. Drugiego czeka je odcinek Krasnystaw – Kraśnik, Powiat Kraśnicki, a wielki finał to jazda z Arche Nałęczów do Kazimierza Dolnego.

Przy okazji Tour de Pologne co roku spotykamy przy trasie około trzech i pół miliona widzów, a wyścig stał się wizytówką naszego kraju na całym świecie, bo transmisja dociera do krajów na wszystkich kontynentach – mówi Lang i przekonuje, że podobna będzie droga wyścigu kobiet. Patrząc jednak na dynamikę rozwoju kolarstwa kobiet oraz możliwości, jakie otwierają się w Polsce, proces powinien być szybszy. 

Jestem przekonany, że będziemy umieć rozwijać tę imprezę. Kolarstwo od lat pokazuje, jak łączyć sport z walorami promocyjnymi i wielu partnerów to docenia i widzą w tym wielką szansę. A my pokazaliśmy już przy naszych wydarzeniach, że potrafimy przygotowywać je na najwyższym poziomie. Wśród naszych partnerów jest między innymi Orlen oraz Lotto, co jest powodem do dumy – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Tour de Pologne Women będzie miało też znakomitą oprawę medialną. Wyścig będzie pokazywany w internecie, w telewizjach pokażą się reportaże, a wśród partnerów medialnych są takie marki, jak choćby Onet, Przegląd Sportowy, Polskie Radio, Cityboard Media czy Polska Press. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM