Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 18:56
Reklama SADEX

Nietrzeźwa uczestniczka zdarzenia

W nocy z wtorku na środę (11/12.06) dyżurny zamojskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kolizji.
Nietrzeźwa uczestniczka zdarzenia

Jeden z uczestników zdarzenia, wyjaśnił, że poruszając się ulicą 11 Listopada w Zamościu zmuszony był zjechać na chodnik. Powodem zjechania na pobocze był fakt, że kierująca pojazdem osobowym zjechała na przeciwny pas ruchu, kontynuując jazdę pod prąd. O zgłoszeniu i zatrzymaniu kobiety informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło.

Po zatrzymaniu kierującej okazało się, że była nietrzeźwa. Jakie konsekwencje poniesie kobieta?

Zachowajmy trzeźwość za kierownicą. Pijany kierowca to potencjalne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Dlatego widząc niepewny styl jazdy kierującego pojazdem nie bądźmy obojętni, reagujmy i powiadamiajmy służby ratunkowe.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu