Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:30
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Biłgoraj. Sukces na Wojewódzkiej Licealiadzie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 11 czerwca 2024 roku w Biłgoraju odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w festiwalu sztafet, w którym znakomicie spisali się nasi sportowcy z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ.
Biłgoraj. Sukces na Wojewódzkiej Licealiadzie

Dziewczęta w biegu 4x400m w składzie: Oliwia Leleń, Natalia Przytuła, Marlena Tyszko, Kornelia Jagucak i Natalia Metner trzeci rok z rzędu obroniły tytuł Mistrzyń Województwa, wygrywając z dużą przewagą nad pozostałymi drużynami.

Z kolei sztafeta 4x100m w składzie: Natalia Budzyńska, Julia Pawelec, Wiktoria Siek, Paulina Abram uplasowała się na miejscu III, ustępując miejsca zespołom z Tomaszowa Lubelskiego i Chełma.

Natomiast sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Przemysław Cios, Krystian Piętak, Paweł Wołoszyn, Marcin Kusz i Konrad Niemiec zajęła również wysokie IV miejsce, do trzeciego miejsca zabrakło tylko 1 sekundy.

Opiekunami uczniów są Izabela Skakuj i Urszula Iwańska.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

/Inf. nadesłana: I LO im. ONZ/Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu