Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 18:46
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Koncerty Zespołu Pieśni i Tańca "Wołyńskie Słowiki" z Łucka na Ukrainie

W najbliższych dniach Zespół Pieśni i Tańca "Wołyńskie Słowiki" z Łucka na Ukrainie zagości na Roztoczu. Tygodniowy pobyt grupy dzieci i młodzieży będzie obfitował w koncerty zespołu, które zaplanowano na trzy dni w różnych częściach naszego regionu.
Koncerty Zespołu Pieśni i Tańca "Wołyńskie Słowiki" z Łucka na Ukrainie

Autor: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego "Mokrelipie"

O szczegółach mówi Andrzej Kondrat - prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Lokalnego "Mokrelipie", które jest organizatorem pobytu zespołu.

Do udziału w wydarzeniach zaprasza Andrzej Kondrat i dodaje dlaczego warto zobaczyć występy zespołu.

Przypomnijmy, pierwszy koncert odbędzie się 12 lipca o godzinie 18.00 podczas festiwalu Eurofolk w Zamościu, następnie 14 lipca zespół wystąpi w Amfiteatrze w Radecznicy o godzinie 17.00, a 15 lipca o godzinie 14.00 w Samodzielnym Publicznym Senatorium Rehabilitacyjnym im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie.

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.


Autor: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego "Mokrelipie"

Autor: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego "Mokrelipie"


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu