Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama LESZEK JÓŹWIAK PSYCHOPOMOC

Jedenasty dzień pielgrzymowania na Jasną Górę

Jedenasty dzień pielgrzymki na Jasną Górę pątnicy z diecezji zamojsko-lubaczowskiej rozpoczęli od porannej Eucharystii o godz. 7.00 w Moskorzewie w kościele p.w. św. Małgorzaty.
Jedenasty dzień pielgrzymowania na Jasną Górę

Źródło: Fot. Paweł Michalski

Mszy świętej przewodniczył ks. Roman Karpowicz, przewodnik ziemi lubaczowskiej. Homilię zaś wygłosił ks. Mariusz Skakuj, ojciec duchowny pielgrzymki, który mówił, na czym polega przeżywanie wiary.

Jak pielgrzymuje się pątnikom z diecezji zamojsko-lubaczowskiej? Mówi na antenie radia korespondentka Katolickiego Radia Zamość, Joanna Suszko.

Jedenasty dzień pielgrzymki wyjątkowo będzie prowadził nową trasą, dodaje korespondentka Joanna Suszko.

Zapraszamy do słuchania Studia Pielgrzymkowego w dwóch odsłonach: od godz. 15:00 i od 17:00. Przypominamy, że w programie jest wspólna modlitwa, konferencje i relacje z trasy pielgrzymki. Wszystkie szczegóły dotyczące pielgrzymki znajdą Państwo na stronie www.pielgrzymka.info.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)