Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj. XXIX Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Już po raz 29. w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się (07.11) Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej.
Biłgoraj. XXIX Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Głównym celem tego wydarzenia jest propagowanie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie wrażliwości inspirowanej historią i sztuką. Festiwal ma także na celu stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży w festiwalowych prezentacjach oraz edukacja patriotyczna.

Zauważamy wśród dzieci i młodzieży niesłabnący zapał i chęć wykonywania patriotycznych utworów – podkreślała Urszula Demucha, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju:

W tegorocznej edycji Festiwalu zaprezentowało się ponad 80 podmiotów wykonawczych, w tym zespoły, duety i soliści, w kategoriach wiekowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Organizatorami wydarzenia byli Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju i Starostwo Powiatowe w Biłgoraju przy współpracy z Biłgorajskim Centrum Kultury.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia Mirowska