Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj

Wójt Gminy Biłgoraj, Dariusz Świerczyński, zaprosił drużyny siatkarskie z terenu gminy Biłgoraj do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu - Charytatywnym Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj. Turniej odbył się 8 grudnia 2024 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Soli.
Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj

Celem turnieju była pomoc 7-letniemu Mikołajowi Sarzyńskiemu, który walczy z guzem pnia mózgu. Jego rodzina prowadzi intensywną zbiórkę pieniędzy na leczenie, które jest kluczowe w walce o zdrowie chłopca. Jesteśmy tu dziś wszyscy razem dla Mikołaja – podkreślał wójt Dariusz Świerczyński:

Połączyłyśmy siły z innymi kołami i wspólnie pomagamy – zaznaczyła Małgorzata Małysza, dyrektor szkoły podstawowej w Bukowej i członkini Koła Gospodyń Wiejskich „Solanki” w Soli:

W Turnieju wzięło udział 10 drużyn męskich i 3 żeńskie z gminy Biłgoraj i przyjezdnych gości. Obok rywalizacji sportowej przygotowany został także kiermasz ciast, dań gorących i regionalnych, przekąsek oraz stroików i ozdób świątecznych.  Organizatorzy zaplanowali także zabawę fantową dla chętnych uczestników i kibiców, licytację koszulek, voucherów i sportowych pamiątek oraz spotkanie ze św. Mikołajem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"