Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Ferie w Gminie Szczebrzeszyn

Ferie w Gminie Szczebrzeszyn

W Gminie Szczebrzeszyn tegoroczne ferie zimowe zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Organizatorzy przygotowali wiele interesujących wydarzeń dla dzieci i młodzieży, obejmujących zarówno aktywność fizyczną, jak i kreatywne zajęcia.

Ferie w Szczebrzeszynie to moc atrakcji, zapewnia burmistrz Miasta i Gminy, Rafał Kowalik.

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na rekreacyjno-sportowe ferie, podczas których będzie można zagrać w piłkę nożną, tenis stołowy, dart oraz gry planszowe. Codziennie w godzinach 10:00–15:00 dostępne będą rozmaite zabawy ruchowe, a w każdy poniedziałek odbędą się treningi siatkówki. Jedną z głównych atrakcji będzie Festiwal Dmuchańców, który odbędzie się 22 i 23 lutego w Szkole Podstawowej w Szczebrzeszynie. Miłośnicy sportów zimowych będą mogli wziąć udział w wyjeździe do Jacni.

Również Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie przygotował ciekawe propozycje dla najmłodszych.

Z kolei Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie zaprasza najmłodszych od 17 do 28 lutego, w godzinach 10:00–12:00. W tym czasie dzieci będą mogły uczestniczyć w kreatywnych zajęciach, zimowych podróżach z książką, grach i zabawach, a także seansach dziecięcego kina bibliotecznego.

Bogata oferta ferii zimowych w Gminie Szczebrzeszyn zapewni dzieciom i młodzieży wiele atrakcji, rozrywki oraz okazji do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Szczegóły dotyczące tych aktywności dostępne są na plakatach, a te znajdą Państwo poniżej. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał Adamczuk