Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Seminarium naukowe upamiętniające rocznicę śmierci Jana Pawła II

Seminarium naukowe upamiętniające rocznicę śmierci Jana Pawła II

Katedra Pedagogiki Społecznej oraz Biografistyki Pedagogicznej i Historii Wychowania Instytutu Pedagogiki Akademii Zamojskiej serdecznie zaprasza na seminarium naukowe upamiętniające dwudziestą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek (01.04) w auli im. Roberta Schumana na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych Akademii Zamojskiej przy ul. Sienkiewicza 22 A. W imieniu organizatorów na wydarzenie zaprasza prof. i rektor AZ, dr. hab. Paweł Skrzydlewski.  

Rektor Akademii Zamojskiej przybliża również cele, które przyświecają organizatorom tego wydarzenia.

Seminarium poświęcone będzie refleksji nad pedagogiką społeczną Jana Pawła II oraz jego nauczaniem skierowanym do młodzieży i współczesnego pokolenia. Seminarium rozpocznie się mszą świętą w Kościele Rektoralnym Św. Katarzyny w Zamościu o godz 08:30. W programie przewidziano również wystąpienia wielu prelegentów oraz dyskusję na temat aktualności jego myśli we współczesnym świecie.

Wydarzenie dopełni część artystyczna w wykonaniu Akademickiego Chóru Akademii Zamojskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad seminarium.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III