Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KrisHome BLUE

Biłgoraj. Ewangelizacyjny koncert Anatoma

W sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyło się (09.04) spotkanie z Jakubem Nowakiem, chrześcijańskim raperem i ewangelizatorem o pseudonimie artystycznym Anatom. Jak sam mówi o sobie, ma w sercu pragnienie głoszenia Dobrej Nowiny w jakościowy sposób, poprzez sztukę współczesną i nowe media.
Biłgoraj. Ewangelizacyjny koncert Anatoma

Chcę dać świadectwo o Chrystusie i pokazać muzykę nasyconą dobrymi treściami – mówił w rozmowie Jakub Nowak:

Anatom wyjaśniał również, po co młodym ludziom tego typu spotkania rekolekcyjne:

Anatom przed południem spotkał się z młodzieżą Katolickiego Liceum im. Papieża Jana Pawła II i Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w ramach wielkopostnych rekolekcji ewangelizacyjnych. Zwieńczeniem dnia był koncert, który miał miejsce w auli franciszkańskiej.

Anatom czyli Jakub Nowak, przed rokiem 2015 występował jako B.A.K.U. W 2007 roku jako piętnastolatek rozpoczął swoją działalność muzyczną z pierwszym albumem 'Brzmienia Podziemia’. W 2010 roku na jednym z koncertów w Nowym Targu zostaje zauważony przez Pezeta, który w późniejszym czasie daje mu duże wsparcie w branży muzycznej. W 2013 roku B.A.K.U. poleciał do Los Angeles w celu nakręcenia teledysku do singla promującego płytę producencką 101 Decybeli oraz do drugiego oficjalnego singla z 'Poznaj Mnie’. 19 Kwietnia 2014 roku album 'Poznaj Mnie’ ma swoją premierę. Następnie nadszedł czas rozłąki z mikrofonem. Jakub postanowił doprowadzić swoje życie do porządku, co owocuje nawróceniem oraz zmianą pseudonimu na Anatom. W roku 2018 ukazuje się jego pierwsze niezależne wydawnictwo 'Autonomia', w międzyczasie realizuje autorski projekt profilaktyczny 'Przepis Na Sukces' we współpracy z Bartkiem Krakowiakiem z którym odwiedzają ponad 70 placówek oświaty. 2019 oraz 2021 rok to kolejne solowe projekty od Anatoma, kolejno Anatomja Mixtape oraz Pandemonium, który to album na obecną chwilę zamyka jego dyskografię.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkole