Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama LESZEK JÓŹWIAK PSYCHOPOMOC

Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego: Telatyn gospodarzem tegorocznych Igrzysk

W najbliższą niedzielę (20.07) w powiecie tomaszowskim odbędzie się 26. edycja Powiatowych Igrzysk - cyklicznej imprezy, która od lat integruje mieszkańców i miłośników sportowej rywalizacji z całego regionu.
Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego: Telatyn gospodarzem tegorocznych Igrzysk

Tegoroczne sportowe wydarzenie odbędą się na zmodernizowanym kompleksie sportowym w Telatynie (ul. Świętej Anny 4). Impreza rozpocznie się o godzinie 10:45 uroczystym przemarszem drużyn reprezentujących 11 gmin powiatu tomaszowskiego.

Gośćmi piątkowego pasma przedpołudniowego (18.07) byli: Starosta Powiatu Tomaszowskiego - Henryk Karwan oraz Wójt Gminy Telatyn - Dariusz Kozłowski.

Na uczestników i kibiców czeka bogaty program sportowy – w tym:

  • zawody sportowo-rekreacyjne w ramach programu „Aktywna Wieś”,
  • mistrzostwa powiatu w piłce nożnej kobiet i mężczyzn,
  • mistrzostwa powiatu w siatkówce kobiet i mężczyzn,
  • trójbój dla władz samorządowych,
  • trójbój rodzinny.

Nie zabraknie poczęstunku i atrakcji dla publiczności oraz wieczornej zabawy tanecznej o godzinie 20:00, która zwieńczy pełen emocji dzień. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego świętowania i kibicowania oraz podkreślają, że igrzyska to również promocja gminy i powiatu, dowód współpracy między samorządami, a także okazja do aktywizacji społeczeństwa.


Autor: Powiat Tomaszowski, Gmina Telatyn


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)