Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Biłgoraj. Na fali nadziei

Już po raz drugi nad Zalewem Bojary w Biłgoraju rozpoczął się Charytatywny Piknik Rodzinny pod hasłem „Na fali nadziei” – razem przeciwko nowotworom. Trzydniowa impreza (25-27.07) zorganizowana jest przez Fundację Polska Synergia.
Biłgoraj. Na fali nadziei

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla każdego – informował wiceprezes Fundacji Polska Synergia, Ireneusz Bulicz:

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka funduszy na leczenie 12-letniego Adasia Iwanejko, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a i potrzebuje 16 mln zł na najdroższy lek świata.  Aby tę zbiórkę nagłośnić i pomóc Adasiowi, już po raz kolejny wyjątkowego wyzwania podjął się długodystansowy pływak Damian Błaszczyk, który zamierza przepłynąć w biłgorajskim zalewie 100km w 48 godzin bez snu, nie wychodząc z wody:

To, co robi Damian zasługuje na wielkie uznanie – podkreślała Beata Strzałka, wicestarosta biłgorajski:

Start pikniku rodzinnego dziś (25.07) o godz. 18:00 nad Zalewem Bojary, organizatorzy zapraszają również jutro i pojutrze. Szczegóły znajdują się na plakacie. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MMTreść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w LeżajskuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Super!Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w NowosiółkachAutor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonie