Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama LESZEK JÓŹWIAK PSYCHOPOMOC

Biłgoraj. Dzień aktywnego seniora

Na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Biłgoraju odbył się (14.09) Dzień Biłgorajskiego Aktywnego Seniora.
Biłgoraj. Dzień aktywnego seniora

Zajęcia były częścią projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Biłgorajski Uniwersytet Trzeciego Wieku otrzymał blisko 40 tys. zł z Fundacji Lotto, której operatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki RP na realizację programu "Aktywny Senior". 

Cieszymy się, że nasi seniorzy są aktywni i chcą zadbać o swoje zdrowie – zaznaczyła Beata Strzałka, wicestarosta biłgorajski:

W wydarzeniu wzięli udział członkowie stowarzyszeń i grup skupiających biłgorajskich seniorów. Organizatorzy przygotowali atrakcje sportowe, konkurencje zręcznościowe i sprawnościowe. Dla uczestników przewidziano pamiątkowe statuetki i podziękowania. Po zajęciach na świeżym powietrzu seniorzy przenieśli się na zajęcia na Powiatowej Krytej Pływalni. Przewidziano także poczęstunek i czas na integrację.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze