Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Green Office Ecologic

Ostatnie dni na pomoc rodzinom z regionu

Osoby, które chcą pomóc, mogą wejść na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę z listy. Wolontariusze liczą, że brakujące rodziny szybko znajdą swoich darczyńców przed zbliżającym się weekendem cudów.
Ostatnie dni na pomoc rodzinom z regionu

W zamojskim rejonie Szlachetnej Paczki wciąż czeka piętnaście rodzin, które nie mają jeszcze swojego darczyńcy. Wolonatriusz, Maja Piotrowska, podkreśla, że przygotowanie paczki nie wymaga dużych wydatków.

Najczęściej potrzebna jest żywność, środki czystości czy ciepła odzież. Paczkę może przygotować grupa znajomych, szkoła lub firma, a wolontariusze pomagają w organizacji i transporcie większych rzeczy.

Wśród rodzin czekających na wsparcie jest m.in. pan Jacek, który przez chorobę skóry nie może pracować, oraz pani Agnieszka, która opiekuje się chorującymi bliskimi i siostrzenicą walczącą z nowotworem. Ich potrzeby są proste i bardzo konkretne.

Osoby, które chcą pomóc, mogą wejść na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę z listy. Wolontariusze liczą, że brakujące rodziny szybko znajdą swoich darczyńców przed zbliżającym się weekendem cudów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturze