W wydarzeniu wzięli udział miłośnicy biegów na orientację oraz marszów nordic walking, którzy zmierzyli się z wymagającymi leśnymi trasami i zimową aurą.
Przed startem organizatorzy sprawdzali odpowiednie przygotowanie uczestników, o czym mówi Dorota Czarny, prezes UKS Azymut Siedliska.
Uczestnicy zmagań mogli wybrać trasę odpowiednią do swoich możliwości. O tym, co było najtrudniejsze na trasie TP 10, mówią uczestniczki Monika, Gosia i Ola.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się także trasa TP 3, którą chętnie wybierali młodsi uczestnicy.
Jak podkreślał jeden z uczestników sobotnich sportowych zmagań, podczas zawodów zawsze panuje bardzo miła atmosfera.
Sportowa impreza odbywała się pod patronatem Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego, a jej organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska, przy wsparciu Gminy Zamość, sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Wierzchowiny oraz Koła Gospodyń Wiejskich Wierzchowiny.
Zimowa Roztoczańska Mordęga po raz kolejny połączyła sportową rywalizację z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.


Napisz komentarz
Komentarze