Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:44
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Młodzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej na ŚDM

Prawie 1200. oficjalnie zgłoszonych młodych ludzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej bierze dziś udział w głównych uroczystościach podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Młodzi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej na ŚDM
Autor: polskieradio.pl

 Wśród pielgrzymów są m.in. młodzi z parafii w Łukowej, a wśród nich Dominika, która powiedziała ks. Krystianowi Bordzaniowi co zapamięta ze Światowych Dni Młodzieży.

POSŁUCHAJ

W Krakowie na co dzień mieszka pochodząca ze Skierbieszowa Marzena, która opowiedziała nam o radosnej atmosferze Światowych Dni Młodzieży.
POSŁUCHAJ

Dziś wieczorem (30.07)  młodzi spotkają się z Franciszkiem na Campus Misericordiae w Brzegach na wieczornym czuwaniu. Jutro natomiast o 10:00 Msza św. rozesłania na zakończenie Światowych Dni Młodzieży. Wszystkie te uroczystości będziemy transmitować na naszej antenie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A