Gminny Ludowy Klub Sportowy „Granica” uroczyście świętował 50-lecie działalności. Uroczyste obchody odbyły się na stadionie miejskim w Lubyczy Królewskiej w sobotę, 27 czerwca. T uroczystość jest ważna dla całej społeczności lubyckiej – powiedział burmistrz Lubyczy, Marek Łuszczyński.
Podczas uroczystości jubileuszowych odznaczono zasłużonych piłkarzy, trenerów i działaczy, sam Klub został także wyróżniony medalem przyznanym przez Marszałka Województwa Lubelskiego.
Działalność Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Granica” jednoczyła przez lata różne środowiska Lubyczy Królewskiej.
Jubileusz półwiecza dla byłych trenerów i piłkarzy był chwilą wzruszeń i ożywających wspomnień. 4
Honorowy patronat nad 50-leciem Klubu sportowego „Granica” objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski.

Napisz komentarz
Komentarze