Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Narodowe Czytanie Pisma św. w Tomaszowie

Miasto i gmina Tomaszów Lubelski zaangażowały się w I Narodowe Czytanie Pisma Świętego.
Narodowe Czytanie Pisma św. w Tomaszowie

W tomaszowskim sanktuarium List do Galatów czytany był przez pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie. Dyrektor Biblioteki, Tomasz Zieliński, stwierdził, że Pismo Święte nie jest księgą zamkniętą, a jej odczytywanie każdemu może przynieść inne owoce.

POSŁUCHAJ

Witold Pitura, współorganizator Narodowego Czytania Pisma Świętego w parafii w Szarowoli stwierdził, że należy propagować czytanie świętej Księgi, która stanowi dla człowieka tajemnicę.

POSŁUCHAJ

Henryk Karwan z parafii w Jezierni przyznał, że choć jest to pierwsze takiego typu czytanie w parafii, to ma jednak nadzieję, że nie ostatnie, ponieważ wspólne czytanie Pisma Świętego może zachęcić do czytania indywidualnego w domu.

POSŁUCHAJ

Do wspólnego czytania Pisma Świętego włączyła się także parafia pod wezwaniem Świętego Józefa, gdzie fragmenty listu do Galatów czytały między innymi władze miasta.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał AdamczukAutor komentarza: Dorota ChmielewskaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za przekazanie słuchaczom ważnych dla naszej przyszłości informacji. Działajmy razem dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń. Włączmy się w zbiórkę jak wolontariusze pobierając kartę podpisów ze strony wartoscidlaprzyszlosci.pl Każdy podpis jest na wagę złota. Angażujmy się.Data dodania komentarza: 22.05.2025, 00:30Źródło komentarza: Wartości dla Przyszłości. Obywatelski projekt ustawy gwarantującej religię lub etykę w szkoleAutor komentarza: ZamościaninTreść komentarza: Brawo Wirkowice!!!Data dodania komentarza: 20.05.2025, 22:03Źródło komentarza: Obchody 1000-lecia Korony Polskiej w WirkowicachAutor komentarza: Agnieszka MarasTreść komentarza: Robercie jestem pełna podziwu dla ciebie. Życzę weny w dalszym pisaniu i wiele dobroci.Data dodania komentarza: 12.05.2025, 19:25Źródło komentarza: Robert Kulik