Wydarzenie odbyło się przy Muzeum w niedzielę, 28 czerwca. Mówi Robert Czyż, dyrektor Muzeum Regionalnego w Tomaszowie.
W czasie jarmarku można było obejrzeć wyroby rękodzielników z regionu.
Kolekcją starych żelazek z duszą pochwalił się Jan Kawka z Podlodowa.
Uczestnicy Jarmarku mogli również pokosztować regionalnych smakołyków.
Na zakończenie Jarmarku – spotkanie z tradycją - zagrał zespół „Mała Rokiczanka”.

Napisz komentarz
Komentarze